Model urządzenia » WG-22.NGA24
Parametry techniczne
Moduł sensoryczny Sensor Medium Standardowe progi alarmowe Zakres pomiarowy J.m.
MS-22.EG-EN Półprzewodnikowy Tlenek węgla (CO)
20/100/(200)
ppm
Wyjścia sterujące stykowe
2
Wyjścia sterujące napięciowe 12V=
1
Wyjście sterujące "Awaria"
Sygnalizacja optyczna, wbudowana
Wyjścia sterujące stykowe
Napięcie zasilania
24 V=
Wymiary
165 x 190 x 96 mm