Model urządzenia » MDP-8.ZA24
Parametry techniczne
Maksymalna ilość detektorów
8
Wyjścia sterujące alarmowe 12V=
4
Wyjścia sterujące stykowe
4
Wyjście sterujące awaryjne
Wyjście sterujące zaworem odcinającym
Wejścia alarmowe
2
Komunikacja alarmowa progowa
Komunikacja analogowa w standardzie 4-20 mA
Napięcie zasilania
24 V=
Wymiary
330 x 300 x 150 mm