Model urządzenia » MD-X.ZA24/2
Parametry techniczne
Wyjście sterujące awaryjne
Wyjście sterujące zaworem odcinającym
Wejścia alarmowe
2
Parametry dodatkowe
Wyjścia sterujące 12V=
Napięcie zasilania
24 V=
Wymiary
190 x 165 x 96 mm