Model urządzenia » MD-16.A24/M
Parametry techniczne
Maksymalna ilość detektorów
16
Wyjścia sterujące alarmowe 12V=
4
Wyjścia sterujące stykowe
4
Wyjście sterujące awaryjne
Wejścia alarmowe
2
Wyjście cyfrowe w standardzie RS-485
Napięcie zasilania
24 V=
Wymiary
330 x 300 x 150 mm