Please note that this page is only available in polish language.

Zakres obowiązków:

  • przeglądy, konserwacje oraz naprawy urządzeń produkcji GAZEX
  • wyjazdy na przeglądy oraz instalacje systemów detekcji GAZEX po terenie całej Polski
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz wypełnianie raportów serwisowych
  • kontakty z klientami w zakresie organizacji prac serwisowych
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie wycen prac serwisowych

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu automatyka, elektryka, elektronika lub pokrewnym
  • prawo jazdy kat. B
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • komunikatywność i predyspozycje do pracy w zespole
  • dokładność, samodzielność oraz umiejętność pracy w skupieniu
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych
  • zdolności manualne oraz umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów (praca w terenie)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • praktyka w montażu instalacji niskoprądowych

Oferujemy:

  • bardzo ciekawą pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia przy pełnym wsparciu wykwalifikowanego zespołu
  • możliwość poznania „od kuchni” największych zakładów przemysłowych w Polsce
  • sfinansowanie uzyskania uprawnień UDT (podesty) oraz świadectw kwalifikacyjnych (uprawnienia energetyczne G1 i G3)
  • wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe oraz sprzęt i odzież BHP
  • samochód służbowy
  • dofinansowanie do szerokiego pakietu opieki medycznej, z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
  • dofinansowanie do karty MultiSport oraz wypoczynku („wczasy pod gruszą”)
  • kwartalny system premiowy

ID oferty: ec584263-2a44-464a-994c-0f11f194ce37