Please note that this page is only available in polish language.

Zakres obowiązków

  • Montaż, diagnostyka i pakowanie komponentów urządzeń elektronicznych zgodnie z parametrami wydajnościowymi i jakościowymi;
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu;
  • Realizacja planu produkcji;
  • Drobne prace magazynowe.

Wymagania

  • Zdolności ogólnotechniczne;
  • Odpowiedzialność i systematyczność;
  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków;
  • Komunikatywność i predyspozycje do pracy w zespole;
  • Zdolności manualne, dokładność i precyzja;
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku o charakterze monterskim.

Oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę;
  • Niezbędne osobiste narzędzia pracy i szkolenia;
  • Bezpłatny pakiet medyczny oferujący dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz wypoczynku („wczasy pod gruszą”)

ID oferty: f8c43199-607c-4107-80d0-f0326df89a22