Please note that this page is only available in polish language.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie gazowych mieszanin kalibracyjnych;
  • Realizowanie przeglądów i wzorcowań sensorów/detektorów gazów;
  • Prowadzenie dokumentacji wykonywanych prac;
  • Wspieranie merytorycznie Laboratorium Wzorcującego GAZEX;
  • Wspieranie merytorycznie Działu Ofertowania i Doradztwa Technicznego;
  • Udział w procesie utrzymania akredytacji Laboratorium Wzorcującego GAZEX;
  • Udział w szkoleniach i wykładach organizowanych przez firmy zewnętrzne i Polskie Centrum Akredytacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu chemicznym, preferowane politechniczne;
  • Podstawowa wiedza i umiejętności praktyczne z zakresu elektroniki;
  • Doświadczenie praktyczne w wyuczonym zawodzie – minimum 2 lata;
  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków.

Oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę;
  • Niezbędne osobiste narzędzia pracy i szkolenia;
  • Bezpłatny pakiet medyczny oferujący dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów;
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz wczasów, obozów dla dzieci.

ID oferty: b57b3b87-c6b7-440f-b166-80b7c441a826