Please note that this page is only available in polish language.

Zakres obowiązków

  • wysyłka towarów do Klientów;
  • generowanie i nadzorowanie obiegu dokumentów handlowych i wysyłkowych;
  • obsługa bezpośrednia klientów firmy;
  • wsparcie pracowników w bieżących działaniach działu Sprzedaży.

Wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta;
  • samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w polskiej firmie o wieloletniej ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę;
  • Niezbędne osobiste narzędzia pracy i szkolenia;
  • Bezpłatny pakiet medyczny oferujący dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu oraz specjalistów;
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz wczasów.

ID oferty: 6b9dc1aa-97ee-4041-b3d2-4a37c085a626